BATMANDA PRP İŞLEMİ

Batman Larissa Lazere Epilasyon ve Güzellik Merkezimizde Prp işlemi şu şekilde yapılmaktadır. Kanımızdaki pıhtılaşmayı sağlayan trombositlerin ayrıştırılıp içindeki büyüme hormonunu ortaya çıkarıp bunu da hasarlı bölgeye uygulama yöntemidir. Kesinlikle yan etkisi yoktur, son derece güvenli bir tedavi yöntemidir. Doku tamirinde hücre yenilenmesinde ve iyileştirilmesinden gayet faydalı bir metottur.

Batman PRP İşlemi Yapan Larissa Lazere Epilasyon ve Güzellik Merkezimizde Prp işlemi iki ana dalda yoğun olarak kullanılır. Bunlardan biri; zayıf saçların onarımı için canlandırma amaçlı saç bölgesindeki uygulamadır. Santifruj cihazıyla ayrıştırılan trombositler enjekte edildiğinde saç vermeyen greftlerin uyandırılmasını sağlar. Uyandırılan saç kökleri daha sağlıklı hale gelip saç kalitesini artırır saçın dökülmesini durdurarak kişinin kan değerlerine bağlı olma şartıyla % 5 ile %40 arasında yeni saç oluşumuna yol açmaktadır. Saç derisine uygulanan PRP işlemi saç dökülmesini durdurduğu ve yan etkisinin olmayışı ve saç PRP’si yaptıran kişilerin hemen gündelik yaşantılarına kaldıkları yerden devam etmelerini engellemediği için bölgemiz insanları tarafından yoğun olarak tercih edilen bir uygulama yöntemidir.

Prpyi ikinci kullandığımız ana dal ise cilt PRP’sidir; Batmanda prp cilt bakımı kalemleri arasında da yerini almaktadır. Uygulandığı bölgede büyüme faktörlerini uyarıp cildin yenilenmesini sağlar. Gençlik aşısı olarak bilinen prp ciltte anti aging olarak kullanılmaktadır.

Batman prp Larissa Lazere Epilasyon ve Güzellik Merkezimizde Amacımız yüzdeki bağ dokusunun gelişmesini sağlayarak ince ve derin kırışıklar göz ve dudak çevresi kırışıklıkları sivilce ve yara izleri genişlemiş gözenekleri ciltteki ton farklılıklarını lekeleri onarıp cilde saydamlaşmış bir görüntü kazandırmaktadır.

Varoluşumuzdan bu yana güzellik vazgeçilmez bir tutku olarak önümüze çıkar. Bu amaçla sizlere benzersiz bir görünüm kazandırmak en önemli ideolojimizdir. Bu hedef doğrultusunda çıktığımız bu yolda istikrarla ilerliyoruz. Batmanda en iyi saç ekimi yapmak için gücümüze güç katmaya devam ediyoruz.

Larissa olarak amacımız sağlıklı, başarılı, profesyonel bir görünüş için problemlerinize deneyimli kadromuz ile tüm sorumluluğu üstlenerek kalıcı çözümler bulmaktır. Ana felsefemiz mutluluklarınıza mutluluk katmaktır.

Tags:

Leave a Reply